Strike in de Ardennen
De herfst komt er stilaan aan. De straffe zonnestralen die elk sliertje wolk uit de hemel verdreven verliezen stilaan aan kracht. Het uur van de (harde) realiteit heeft geslagen, we staan voor de terugkeer van de oranjerode kleuren en het vallen van de bladeren, die een voorbode zijn van ijzige temperaturen in onze contreien. Deze seizoensverandering is echter geen reden om ons niet langer te amuseren. En omdat de regen ook opnieuw zijn intrede doet, stellen we u een hoop gezellige binnenactiviteiten voor om met uw familie of onder vrienden onvergetelijke momenten te beleven!
Dit keer zult u moeten bewijzen dat u kunt mikken. U wordt immers uitgenodigd in onze bowlingcentra. Op aangepaste schoenen doet u uw intrede op de geboende banen, kiest een bal en … De rest is een kwestie van handigheid. Het is echter niet nodig om meer uitleg te geven, u kent ongetwijfeld de kunst van het ‘roulé boulé’, en weet als de beste hoe de in slagorde opgestelde kegels uit elkaar te laten knallen om zoveel mogelijk strikes te scoren!
Omdat een geslaagd verblijf onze grootste zorg is, beschouwen we u als een geprivilegieerde gast. Daarom schenken we aan de vakantiegangers die in één van onze gîtes verblijven de 2de partij bowling gratis na betaling in geld van de eerste (geldig van maandag tot vrijdag 18 uur en op vertoon van het verblijfsticket).
Daarenboven bieden onze partners elk 5 x 2 gratis partijtjes geldig in één van de volgende bowlingcentra:
-Bowling Pre Carats in Verviers
Neem, om aan één van deze leuke loten te geraken, deel aan de wedstrijd van onze nieuwsbrief.
Buiten de gebruikelijke centra zijn er ook tal van kegelbanen in pittoreske cafeetjes. Meestal zijn er maar één of twee banen, maar Mr. Gezellig is altijd aanwezig. Als u in een klein dorpje logeert, kunt u altijd ter plaatse wat inlichtingen vragen. Er is er zeker één in de buurt.