Uw Vakantiehuizen, chalets en villa's in de Ardennen met Ardennes-Etape
Vakantiehuizen in de Ardennen bij Ardennes-Etape

in meer dan 500 vakantiehuizen,
chalets en villa’s in de Ardennen.

Kiezen en boeken
uit de mooiste vakantiehuizen in de Ardennen
Vakantiehuizen in de Ardennen Zoeken
FR | NL | EN | DE
Kapel/Kerk/Kathedraal

Ardennes-Etape.com Kapel/Kerk/Kathedraal - De basiliek van de Sacré-Coeur


Ardennes-Etape.com Kapel/Kerk/Kathedraal - De basiliek van de Sacré-Coeur


Ardennes-Etape.com Kapel/Kerk/Kathedraal - De basiliek van de Sacré-Coeur


Ardennes-Etape.com Kapel/Kerk/Kathedraal - De basiliek van de Sacré-Coeur


De Heilig Hartbasiliek van Cointe

De Heilig Hartkerk van Cointe maakt deel uit van het Mémorial Interallié van Cointe en werd in 1936 feestelijk geopend. De Luikenaars geven ze, door haar groene koepel en imposante karakter, onterecht de titel van basiliek. Doordat de kerk op een hoger gelegen deel van Luik staat, biedt ze een zeer mooi uitzicht over de stad, als u via de trap binnen naar boven gaat. In de kerk staat ook een witte replica van de zogenaamde basiliek.

De minpunten volgens de redactie

Zowel binnen als buiten ziet het geheel er verwaarloosd en vuil uit. Een grondige schoonmaakbeurt zou geen kwaad kunnen!

Opmerking

Wij raden u aan om de kerk te bezoeken in het kader van een bezoek van het Mémorial Interallié van Cointe als geheel. Neem dan zeker ook eens een kijkje in de toren. Opgelet! De toren is maar heel weinig open voor het publiek.

Adres

rue Saint Maur 93
4000 Cointe (Liège)
Province de Liège
Tel.:

V 4.002